Salon

Pomożemy ci atrakcyjnie zaaranżować reprezentacyjny pokój Twojego domu!

Porady

  • Rolę salonu może pełnić pokój, gdzie spędzamy najwięcej czasu lub ten największy w domu. Jednak bez względu na jego metraż, to czy ma 10 albo 50 m kw., najważniejsze jest urządzenie go z gustem. Salon jest swoistego rodzaju wizytówką, która określa styl, charakter oraz upodobania jego mieszkańców. Właśnie w tym pomieszczeniu odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną oraz przyjaciółmi, dlatego też każdy element wystroju salonu i znajdujący się w nim mebel powinien być odpowiednio dobrany, aby tworzyć sensowną całość pod względem kolorystycznym oraz stylistycznym.
  • W salonach najczęściej montowane są szafy z drzwiami przesuwnymi z lacobelu, szkłem z grafiką lub piaskowanym wzorem. Powierzchnie szklane pojawiające się w tym pomieszczeniu czynią go bardzo nowoczesnym. Dodatkowo gra świateł oraz kolorów odbijających się od tego rodzaju powierzchni, gwarantuje ciekawe widowisko za dnia i w nocy.
  • Również ciekawym rozwiązaniem jest montaż w drzwiach szafy płyt charakteryzujących się głęboką i artystyczną strukturą, które można połączyć ze szklanymi wypełnieniami dodatkowo podkreślającymi fakturę płyty. Dla zwolenników nowoczesnych i bardziej odważnych pomysłów, polecamy drzwi z szklane skomponowane z płytą przypominającą beton.

Sys Podw Black_Uchwyt 2