Przedpokój

Pomożemy ci jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, jaką oferują przedpokoje!

Porady

  • Przy wyborze materiałów przeznaczonych na stworzenie garderoby lub szafy w przedpokoju warto kierować się wielkością tego pomieszczenia oraz stopniem jego oświetlenia. Wąskie i długie korytarze najlepiej współgrają z zabudowami, w których zamontowano szklane fronty, ewentualnie jeden. Najlepiej, aby były to lustra w naturalnym, czyli srebrnym wybarwieniu, które odbijają światło i tym samym optycznie powiększają przestrzeń. Dodatkową zaletą luster (srebrnych) jest to, że można się w nich swobodnie przejrzeć, gdyż taka powierzchnia nie zakłamuje kolorów. Kolejną zaletą zabudowy z lustrami jest to, że nie musimy wieszać ich na ścianach i tym samym możemy wykorzystać je w inny sposób np. powiesić na nich obrazy.
  • Dla miłośników klasyki najlepsze będą oferowane przez nas drzwi z płyt oraz rattanu i bambusa występujące w jasnych wybarwieniach. Natomiast jeśli przedpokój jest krótki warto go optycznie wydłużyć i zamontować w tym celu w drzwiach szafy poziome pasy. Takie rozwiązanie urozmaici mebel, ale także cały przedpokój.
  • Regały w systemie kolumnowym sprawdzą się małych i dużych przedpokojach i posłużą jaką przepierzenie odgraniczające tzw. strefę szybką na odzież i obuwie noszone każdego dnia od tej przeznaczonej na ubrania sezonowe oraz okrycia naszych gości.

KOM_A_03_po