Garderoba

Praktycznie, estetycznie, komfortowo – oto dewiza sztuki przechowywania!

Porady

  • Najwygodniejszą opcją jest umiejscowienie garderoby obok sypialni lub też oddzielenie od siebie tych dwóch pomieszczeń za pomocą podwieszanych drzwi lub ścianki kartonowo-gipsowej, które mogą być praktycznymi i estetycznymi ozdobami wnętrza. Garderoba może powstać także w osobnym pokoju. Wszystko zależne jest jednak od pomysłów aranżacyjnych, doborze materiałów, kolorów oraz faktur, z których zostanie wykonana zabudowa.
  • Wysokie pomieszczenia to także wysokie zabudowy. W nich najlepiej sprawdzą się pantografy, czy specjalne wieszaki wyposażone w drążek, po którego pociągnięciu wieszak można ściągnąć na niższy poziom i tym samym uzyskać swobodny dostęp do ubrań. Pantografy polecane są osobom niskim i niepełnosprawnym, które mają problem z sięganiem do rzeczy umieszczonych wysoko w garderobie.
  • System niklowanych drążków pozwala na oddzielenie od siebie wieszaków z marynarkami i żakietami oraz koszulami i bluzkami damskimi. Możemy również w wygodny dla nas sposób wyznaczyć miejsce na długą odzież wierzchnią, którą należy umieścić na wieszakach.

komandor_14