Biuro

Idealne rozwiązania dla wygodnej i efektywnej pracy

Porady

  • W pracy spędzamy większą część dnia, dlatego wiemy, jak ważne jest aby było to dla nas miejsce przyjazne w którym czujemy się dobrze. Najlepiej stworzyć miejsce pracy, które sprzyja koncentracji i pozwala wydajnie pracować przez cały dzień. Eleganckie i zaprojektowane ze smakiem wnętrze podnosi także prestiż firmy i jest jej wizytówką.
  • Nasze meble z drzwiami przesuwanymi wraz z systemem regałów i biurek tworzą odpowiedni charakter pomieszczenia i poprawiają jego funkcjonalność. Przesuwane drzwi pozwalają w każdej chwili ukryć firmowe dokumenty, segregatory czy teczki, doskonale przy tym dostosowując się do charakteru i klimatu wnętrza. Biuro nie musi być kojarzone z nieprzyjaznym klimatem, ale poprzez odpowiednią aranżacje, może nabrać przytulnego i miłego a jednocześnie profesjonalnego charakteru.
  • Ciekawym rozwiązaniem pozwalającym w dowolny sposób aranżować przestrzeń publiczną jest system ścinek działowych. Istnieje możliwość podziału dużych przestrzeni na mniejsze pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, sale do spotkań z klientem czy też boksy. Dzięki zastosowaniu szkła, całe biuro ma dostęp do naturalnego światła oraz sprawia wrażenie przestrzennego.

scian_biuro 3