Łóżka

Zadbamy o miejsce Twojego wypoczynku!

Porady

  • Zależnie od gustu klientów oraz aranżacji sypialni łóżko może być w całości wykonane z płyty, zostać uzupełnione o długi zagłówek pełniący rolę szafki nocnej lub tez tylnej półki.
  • Najlepiej jest ustawić łóżko wzdłuż ściany, ewentualnie prostopadle do drzwi. Jednak z racji tego, że sypialnie charakteryzują się odmiennym metrażem i układem ścian, łóżko powinno zostać tak usytuowane, aby nie przeszkadzało w poruszaniu się po pokoju.
  • Łóżko to najważniejszy element sypialni. Jego forma i wielkość nie powinna zatem przytłaczać, ale zachęcać do odpoczynku i snu. Zestawiając łóżka z szafami Komandor z pewnością stworzymy miłe wnętrze zachowane w jednolitej stylistyce i kolorze.
  • Coraz częściej w zagłówkach łóżek montowane są szkła bezpieczne np. lacobel, który pojawia się również jako materiał wypełniający w drzwiach szafy. Szkło w zagłowiu może zostać zamocowane w kilku kombinacjach. Łóżka, w których zostały zastosowane tego rodzaju materiały zdają się być lżejsze, bardziej delikatne i oczywiście nowoczesne. Dodatkowo światło odbijane do tego rodzaju powierzchni jeszcze bardziej podkreśla charakter mebla.
  • Podczas aranżacji sypialni warto wszystko dokładnie przemyśleć. Tutaj właśnie rozpoczynamy każdy dzień i go kończymy. Zatem stwórzmy takie wnętrze, które będzie idealną ostoją wypoczynku i miejscem, w którym miło jest się każdego poranka możemy się budzić w dobrym humorze.

bigvip_01-96503