Firma

O szafach wiemy wszystko

Szanowni Państwo,

Moja przygoda z firmą Komandor rozpoczęła się w 1993 roku. Początkowo zostałem szefem niezależnego oddziału Komandor Ursynów i uczestniczyłem w jej dynamicznym rozwoju. Rok 1995 przyniósł dla mnie duże zmiany, bowiem od tamtego czasu prowadzę samodzielną działalność gospodarczą funkcjonującą na podstawie umowy franczyzy pod nazwą WROMAX Autoryzowany Dealer KOMANDOR.

Podstawowa działalność firmy Wromax obejmuje produkcję mebli na zamówienie. Wykonujemy meble do kuchni, przedpokojów, sypialni, salonów, łazienek oraz innych pomieszczeń. Nie obce jest nam projektowanie wnętrz mieszkalnych, pomieszczeń biurowych czy innych przestrzeni użytkowych. Doradzamy, wyceniamy i projektujemy meble zgodne z indywidualnym zamówieniem Klienta.

Firma WROMAX jest najstarszym, najdłużej działającym dealerem Komandora nie tylko w Warszawie, lecz także w całej Polsce. Wieloletnia, pełna zaangażowania i uczciwa współpraca z Komandorem zaowocowała licznymi nagrodami, wyróżnieniami, udziałem w wielu ciekawych projektach firmy. Staram się realizować założenie Komandora – tworzyć firmę otwartą na przyjazne, rodzinne więzi, a wspieraną najdoskonalszym informatycznym systemem zarządzania.

Tworzenie takiej atmosfery pozwoliło mi rozwinąć mój oddział, który od początku związany jest z moim ulubionym Ursynowem; stworzyć zespół rzetelnych, pracowitych i uczciwych ludzi, którzy posiadają wieloletnie, specjalistyczne doświadczenie. Ekipy monterskie z 15-letnim doświadczeniem można zarekomendować naprawdę każdemu. Najwięcej prac wykonujemy zatem z polecenia – głównie dzięki rekomendacjom naszych Klientów.

Mamy za sobą tysiące realizacji: w mieszkaniach, domach, biurach, bankach, bursach, akademikach, przychodniach, szpitalach i wielu innych. Realizowaliśmy zabudowy meblowe dla takich znanych firm jak chociażby E. Wedel, Ericsson, Kancelaria Sejmu, Ford, Centrum Onkologii, Muzeum Narodowe, TVP i wielu innych, których nie sposób tu wymienić. Posiadamy referencje m. in. Wydawnictwa Murator, specjalisty w branży za realizację mebli w ich siedzibie (recepcja i pokoje biurowe). Mamy doświadczenie we współpracy z developerami (np. Dom Development, Budimex Nieruchomości, Neoinvest) architektami, projektantami wnętrz i firmami wykończeniowymi. Braliśmy udział w programach telewizyjnych Dekoratornia i Baby Room.

Sami realizujemy kompleksowo wiele wnętrz, mieszkań i domów „pod klucz”, współpracując z projektantami, koordynując i nadzorując prace kilku firm. Ostatnia nasza duża realizacja to siedziba Radia Kolor.

Zawsze najważniejszy jest dla nas klient indywidualny, którego zadowolenie z naszych usług, przynosi nam najwięcej satysfakcji. Właśnie tacy, zadowoleni klienci wspierają nas często swoją rekomendacją, za co im serdecznie dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Pierwszym naszym punktem obsługi był salon firmowy znajdujący się przy  Al. KEN 54 na Ursynowie. Aby wyjść Państwu naprzeciw uruchomiliśmy punkt konsultacyjny w Piasecznie przy ul. Okulickiego (market Kaufland), w którym również można zamówić konsultację oraz fachową wycenę.

Z wyrazami szacunku,
Maciej Wroński – właściciel

Wromax wspiera prawa i interesy polskich przedsiębiorców

logo1

Ponad 20 lat doświadczenia

Tysiące realizacji

Liczne nagrody i wyróżnienia